Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
HELD komplet HAKUNA MATATA i kask motocyklowy LAZER
Autor Wiadomość
Crosstourer 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2014-03-20, 22:51   HELD komplet HAKUNA MATATA i kask motocyklowy LAZER

Skorzystałem z promocji w sklepie motorus "HELD komplet kurtka i spodnie motocyklowe HAKUNA i MATATA plus GRATIS kask motocyklowy LAZER PANAME" opis i więcej informacji znajdziecie

http://www.motorus.pl/odz...ame_p_2154.html

Choć ja wymieniłem za dopłatą nie małą na droższy model kasku z karbonu LAZER MONACO Window Pure Carbon LUMINO ale wykończenie kasków MONACO i PANAME jest naprawdę na wysokim poziomie nie wiem czy w droższych znajdziecie tak dobre materjały.

http://www.honda-crosstou...9bda7033c7f8e36

Nie sposób jest przedstawić ten zestaw HAKUNA MATATA w jednym poście dla tego zdjęcia moje postanowiłem umieści w oddzielnych tematach:

Tekstylna kurtka motocyklowa HELD 6821 HAKUNA

Tekstylne spodnie motocyklowe HELD 6861 MATATA

Dodatkowo dokupiłem szelki z pasem nerkowym do spodni na zamek błyskawiczny HELD 6199 BIP LATZ, bo jakiego paska bym nie używał zawsze mi się suwały z tyłka spodnie a potem zapalenie korzonek czy rwa kulszowa mnie wykańczała.

Tutaj postanowiłem pokazać zdjęcia katalogowe tego zestawu w rożnych barwach.

Dejwid104
Cztery Tłoki
CROSSTOURER 1200 DCT

Wysłany: 2014-03-21, 12:47   

Jak kupowałem swoje to bardzo mocno zastanawiałem się nad tym kpl, i jeszcze biało czarne strasznie mi się podobały ale po przemyśleniu ,,podobanie,, zamieniłem na chłodną kalkulację i praktyczność i wybrałem cały czarny i z serii CARESE ,a biorąc razem kurtkę ,spodnie,rękawice i kask - kompleksowo - hurtowo to całościowo wyszło bardzo przyzwoicie cenowo.Kask to HJC RPHA MAX .

Bouli
Administrator

Wysłany: 2014-03-24, 21:59   

Crosstourer napisał/a:
Skorzystałem z promocji w sklepie motorus "HELD komplet kurtka i spodnie motocyklowe HAKUNA i MATATA plus GRATIS kask motocyklowy LAZER PANAME" opis i więcej informacji znajdziecie

To jak, już jeździłeś w tym zestawie czy sezon jeszcze nie otwarty.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2014-06-09, 20:37   

Musze się pochwalić zaszalałem, a no ubrałem się w HELD i LAZER, to znaczy wczoraj zamówiłem w motorus.pl , a mianowicie zestaw:

KAPPA SK204 kominiarka termoaktywna (zd. 1);

HELD komplet HAKUNA MATATA i kask motocyklowy LAZER PANAME (zd. 2);

Rękawice skórzane HELD 2921 TOURING FIVE (zd. 3);

HELD 2236 rękawice przeciwdeszczowe motocyklowe (zd. 4);

HELD 6557 AQUA motocyklowe spodnie przeciwdeszczowe (zd. 5);

HELD 6155 MISTRAL II motocyklowa kurtka przeciwdeszczowa (zd. 6).

Czego wygrał u mnie Held i Lazer, dla tego że jest 5 lat gwarancji na te produkty o oczywiście po zarejestrowaniu (co i jak podam jak będę rejestrował).

Co muszę przyznać za duży plus sklepu www.motorus.pl , to że mój rozmiar ciuchów czyli 3XL, trzeba ściągać na zamówienie prosto z magazynu z Niemiec i o dziwo ma być wciągu tygodnia u mnie (to dla część motocyklowych to rekordowo szybka obsługa, znacie chyba to sami z autopsji).

Jak będzie u mnie ten zestaw na kwadracie to zamieszczę zdjęcia.

Crosstourer 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2014-06-10, 22:02   

Bouli napisał/a:

To jak, już jeździłeś w tym zestawie czy sezon jeszcze nie otwarty.

Sorry Bouli nie wiedziałem że tak jesteś zainteresowany tym zestawem. Powiem że naprawdę jest to najlepszy wybór z tego co miałem na sobie. Jak porozsuwasz sobie wszystkie wentylacje kanały to i w ten weekend było upalnie i parno w porywach 30C jechałem sobie jak w klimatyzowanej "puszce". Z tego co czytałem to ludzie i pustynie w tym zestawie robią komfortowo i to czarnej. Jak zapniesz sobie membranę to komfortowo jeździ się nawet poniżej 0C odczuwalnego, jak założyłem sobie do tego termiczna odzież to okazywało się ze w realnym -15 C (-5C wskazywał termometr rano ), było OK, jedynie ręce było zimno musze zakupić sobie jakieś zimowe rękawice, ma też HELD TOURING FIVE i w lato super, ale na wczesna wiosnę i późna jesień myślę o zakupie HELD SEASON skórzane rękawice motocyklowe zimowe z GORE-TEXem.

A najważniejsze biały czy czarny wybrałeś komplet HAKUNA MATATA.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2014-06-10, 23:25   

Crosstourer napisał/a:
Sorry Bouli nie wiedziałem że tak jesteś zainteresowany tym zestawem.

Zapomniałeś Crosstourer, że pisałeś mi o tym na prywatnym, wiec nie mam do ciebie żalu :lol: . W sumie to mnie namówiłeś bo tak zachwalałeś. ;-) . Jeszce chodzi mi po głowie ten twój kask LAZER MONAKO Carbon co masz.

NO oczywiście, że czarny komplet HAKUNA MATATA.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2014-06-12, 23:23   

Panowie i Panie jestem w nie samowitym szoku, miałem mieć za tyldzie mój zestaw a przed chwila odebrałem go od kuriera przed samy meczem otwarcia mundialu, minęło 3 dni od zamówienia (09.06.2014), wieli szacunek dla sklepu www.motorus .pl , zamieszczam zdjęcia, które zrobili otwierając pudełko w przerwie meczu Otwarcia Mundiallu :mrgreen:

Wiejec zdjęć zamieszanie po weekendzie, no i pojeżdżę to trochę to napisze recenzje o tym zestawie.

Odpowiedz do tematu