Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Składki, Wspierający klub
Autor Wiadomość
Bouli
Administrator

Wysłany: 2017-04-28, 11:49   

Parayasio napisał/a:
Poszło późno ale poszło

Przelew dotarł na konto.

Za późno nie jest serwer kończy nam się 3 maja - ale czeka nas też upgrade skryptu phpBB - jak starczy kasy.

LwG !!!

adamg24 
Drugi Tłok

Wysłany: 2017-10-13, 17:46   

sory........długo trwało, ale zasiliłem jak kiedyś obiecałem.....może wspomogłem!....pozdrawiam

Bouli
Administrator

Wysłany: 2017-10-15, 13:24   

OK, Masz racie, ale jak wchodzę na forum i sprzątam - kasuje roboty ostatnio 1000 (4h nie wyjęte) to nie che mi się tego rozliczyć - zebraliśmy na styk - i forum działa.

Postaram się to w tym tygodni ogarnąć i co i jak kto.

LwG !!!

adamg24 
Drugi Tłok

Wysłany: 2017-10-15, 21:42   

chyba nikt kto w dobrej wierze wspomaga Ciebie nie oczekuje rozliczenia.....tak jak motocykle są naszą pasją...Ty masz o jedną więcej...to....to FORUM...PozdrawiaM..LwG

Bouli
Administrator

Wysłany: 2019-04-18, 12:23   

Uwaga Uwaga!

Niestety kończy się nam ważność serwera (492 PLN) i domeny! (120 PLN) - kwota do zebrania jest niebagatelna: 612 PLN.

W tamtym roku (2018r.) nie zbierałem bo zostało z 200 PLN po opłacaniu wszystkiego ze zrzuta na serwer i domenę na 2017 r.

A 400 PLN dołożyłem z swojej kieszeni -ZROBIŁEM TO DLATEGO, ŻE NIE BYŁEM W STANIE NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ , A CHCIAŁEM BY FORUM ISTNIAŁO.
Zrozumcie, że nie byłe w stanie nawet go odwiedzać (kiedyś może temat rozwinę), wiem że forum to zaniedbałem przez ten rok. ale i nikt z Was nie chciał być nawet moderatorem co proponowałem najbardziej aktywnym.

MOGĘ OBIECAĆ, ŻE TERAZ WRACAM DO ŻYWYCH I FORUM NASZE OGARNĘ !!!.

JEŚLI KTOŚ SIĘ CZUJE NA SILLACH I CHCIAŁ BY POMÓC NA FORUM ( być Moderatorem a i może nawet bo ma wiedzę to i Junior Adminem ) TO PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ I DZIAŁAMY.

Ważność serwera i domeny upływa 2 maja za 14 dni (piszę to 18.04.2014).

Jeśli nie zbierzemy kwoty około 500 PLN. to zawieszę forum (to zrozumiem, że nie jest już nikomu potrzebne nie będę miał do nikogo żalu i nikt do mnie - OK) . Jeśli się tak stanie to GWARANTUJE, że Ci co wpłacili pieniądze to im je odeślę.

Ostatnio zrzucaliśmy się od 20 PLN, najwięcej było 50 PLN a i 100 PLN było), jest to oczywiście dobrowolne składka.

Jako wyróżnienie dla wszystkich, którzy się zrzucą na utrzymanie domeny i serwera zamieszczę listę w poście wraz z rozliczeniem:

Przypominam, że każdy kto się bierze udział w zrzucie jest współwłaścicielem naszego forum !

Dane do przelewu:

Numer konta w INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1399 5120 0032

dopiskiem : Honda Crosstourer

Proszę podawać swój nick w tytule przelewu! (lub info by było to anonimowo -ale żebym wiedział i mógł w rozliczeniu podać a nikogo nie uraził), jeśli jakieś więcej danych potrzeba do przelew to spojrzeć wyżej w posty - nic się nie zmieniło lub pisać na forum na PRIV to podeślę wtedy.

Jak wpłacicie to napiszcie w tym poście, jak pojawią się pieniądze na koncie to potwierdzę Waszą wpłatę - będziemy na bieżąco Wszyscy.

Dziękuję

zdun13m 
Cztery Tłoki

Wysłany: 2019-04-18, 13:52   

Bardzo proszę. Niech nam trochę jeszcze posłuży. Pozdrawiam.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2019-04-18, 15:06   

zdun13m napisał/a:
Bardzo proszę. Niech nam trochę jeszcze posłuży. Pozdrawiam.

Super nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi !!! - sprawdziłem jest już na koncie - LwG

tyran 
Drugi Tłok

Wysłany: 2019-04-18, 18:57   

Też się dołożyłem.

Mam nadzieję że coś się tu jeszcze zadzieje!

Bouli
Administrator

Wysłany: 2019-04-19, 12:02   

tyran napisał/a:
Też się dołożyłem.

Mam nadzieję że coś się tu jeszcze zadzieje!

Zgadza się jest już na koncie kaska. LwG

Bouli
Administrator

Wysłany: 2019-05-08, 08:10   

Dziś weszła trzecia wpłata na forum - w sumie mamy zebrane 150 PLN.

Po negocjacjach z home.pl opuścili na 10% i zapłaciłem 443 PLN za hosting i 123 PLN za domen = sumując 666 PLN. Brakujące 416 PLN zapłaciłem ze swoich - następny rok będzie działać forum.

Ale jak zawsze musi być jankes" ale", brakuje nam jeszcze 416 PLN by się zamąć się na "0". Każda złotówka się przyda, a gwarantuje ze nie będą żadnych reklam które będą "atakowały" z forum itp. (jak do tej pory miało to miejsce).

Tym którzy wpłacili dziękuje (3 osoby) !!!

W wolnej chwili powysyłam do reszty członków forum e-mail by wiedzieli ze jest zrzuta na serwer i domenę (przyznaje się spóźniłem się z tym, ale najpierw były strajk nauczycieli potem święta a teraz długi weekend, wiec i tak pewnie zginęła by ta informacja w gąszczu innych).

LwG

zygid 
Tłok

Wysłany: 2019-05-20, 21:15   

Dołożyłem 16.maja :-) (Y)

Odpowiedz do tematu