Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Schuberth C4
Autor Wiadomość
Parayasio 
Drugi Tłok

Wysłany: 2017-04-27, 20:59   Schuberth C4

Cześć
Tak mam go i powiem, że jestem zaskoczony bo wydałem prawie 4 kPln a w sumie nie ma różnicy między starym poczciwym Shoeim a tym drogim czymś.....ale od początku kupiłem go po nagonce medialnej i to im wyszło zajebiście miał być cichy, a nie jest Shoei XR1100 wydaje się być cichszy, ciężar hmmm porównywalny, zamontowane głośniki uuuu tu jest naprawdę lepiej, grają jak nie jedna orkiestra by chciała, mikrofon FATALNY dosłownie słychać mnie jakbym gadał z dupy, albo z beczki montaż mikrofonu w górnej części kasku jest dobre jak ktoś ma wykręconą mordę ku górze, ja nie mam i nie będę już miał dla mnie to porażka.....wentylacja na podobnym poziomie, ergonomia hmmm nie wiem jak dla mnie podobna z tym, że zintegrowany system głośnikowy to fajna sprawa oprócz mikrofonu na czole. Na plus na pewno otwierana szczęka i blenda, a że noszę okulary to mi przypadła do gustu od razu. Na minus cóż cena, mikrofon i chyba hałas który wcale nie jest mniejszy niż w moim poczciwym starym Shoei :-) za parę złociszy ;-)
LwG
Ya$

Bouli
Administrator

Wysłany: 2017-04-28, 12:22   

Schuberth C4 - powinien być dużo lepiej a jest głośno - to co opisujesz to dopuszczalne jest w kaskach sportowych "na tor" a tu jak go zachwalają "podczas długich turystycznych wycieczek" to będzie można nabawić się bólu głowy.

Może się kas ułoży (odkształci się wyściółka) albo zdejmij kominiarkę - ja tak mam w kasku karbonowy że strasznie przenosi fale dźwiękowe jakbym uszy wstawił na zewnątrz - zdejmuje kominiarkę (czy grubą czy cieńszą) i jest cicho.

Druga sprawa to zacząłem jeździć z stoperami do uszu OXFORD OF297 EAR PLUGS - super wycinając szum powietrza a słychać wyraźne mruczenia silnika - jedzie się jak w wyciszonej limuzynie (zd1).

P.S. Pokaż ten swój kas jale kolory wybrałeś - abyśmy Cie poznali :roll:

LwG !!!

Parayasio 
Drugi Tłok

Wysłany: 2017-04-28, 19:56   Fotki.....proszę bardzo

Prosiliście o foty....proszę bardzo :-)

Bouli
Administrator

Wysłany: 2017-04-29, 19:43   

Fajny jest ten kas, na pewno będzie miał dobrą widoczność czy na turystyka czy na sporta siądziesz - duża szyba jest.

ŁukaszWP 
Drugi Tłok

Wysłany: 2017-08-07, 18:24   

kask bardzo fajny ale nie na każdą głowę
przymierzałem L i XL, jeden za mały, drugi za duży
skończyło się na Neotecu :-) z dedykowanym interkomem Sena 10U (polecam)

Odpowiedz do tematu