Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin forum HCP
Autor Wiadomość
Bouli
Administrator

Wysłany: 2012-10-12, 19:59   Sprawozdanie Wieczorne !!!

A wiec od 9,30 rano do 19.30 zarejestrowało się 9 nowych użytkowników ale wszyscy chcieli na naszym forum powieści reklamy stron handlowych, krótko mówić ciuchy itp. Jeszce żeby z Polski ale china itd.

Dla tego do piekła z nimi.

Wiejec nie będę pisał już "Sprawozdań" chyba że jakiś padnie znowu rekord. :oops:

Bouli
Administrator

Wysłany: 2012-11-20, 15:34   

Dziś zrobiłem porządek na forum, czyli usnułem pseudo użytkowników których jedynym celem było powieszenie informacji (link) o komercyjnych stronach WWW (pozycjonowanie itp.) w opisie swojego profilu.

Dziś rano było zarejestrowanych 167 użytkowników (zdjęcie 1), pozostał nas 24 użytkowników, do kosza i na banliscie wylądowało 143 pseudo użytkowników.

Naprawdę dbamy o to forum i nie jesteśmy śmietnikiem OK.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2013-02-11, 10:03   

Witam
Przepraszam ale trochę przez ferie zimowe zaniedbałem forum, nie dotykałem kompa przez dwa tygodnie tylko deska i narty, wiec wybaczcie jeśli ktoś czekał na autoryzacje i się nie doczekał. Jak by co mamy 60 nowych użytkowników, czy znajdzie się jeden nie robot, zobaczymy wieczorem.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2013-05-16, 23:37   Forum posprzątane

Przeżyliśmy znowu najazd robotów "było 823 użytkowników" (zdjecie) z czego pozostało Nas 38 osób. Nie usuwałem masowo użytkowników nie aktywnych lecz przejrzałem wszystkie "osoby" po kolej. Ale jeśli się pomyliłem to proszę o info to zdejmę z Ban-listy.
Ależ nie lobie tej roboty, te roboty mnie wykończa, może zmienimy jądro forum i portalu na nowy phpBB ale czy to coś da muszę poczytać.

Co mogę dodać działamy od roku, zakładaliśmy to forum wlanie w długi weekend 2012 roku.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2013-05-30, 15:10   

Wiem że zaczął się długi weekend, bez zaglądania w kalendarz, jak zwykle w nocy doszło nam "20 forumowiczów" i przeważnie wszyscy chcieli sobie coś powiększać, albo wziąć naturalną niebieska pigułkę.

Dziękujemy za takie informacje, Nam wystarczy motocykl i nie musimy nic zmieniać i nic brać, to wam polecam!

Bouli
Administrator

Wysłany: 2013-07-15, 19:09   

Można powiedzieć, ze dziś był spokojny dzień tylko 8 fikcyjnych członków dołączyło do naszego forum "roboty" wieszające reklamy. Usunąłem ich co dla potomności prawie 1/5 naszego obecnego stanu (zrzut z ekranu) było 51 jest 43 czosnków. Nie chodzi nam o ilość tylko o jakoś :-P .

Bouli
Administrator

Wysłany: 2013-09-12, 17:23   Wysyp robotów

Dziś znowu posprzątałem w kandydatach do naszego forum (dziwne nazwy itd.) zebrało się ich dwa tygodnie 91 (zd. 1) w tym 1 prawdziwy człek z krwi i kości został zakwalifikowany (Aktywowany), 90 poszło do kosza. Co mogę napisać to większość robotów pisała szlaczkami (Chiny, Japonia) ale i bliski wschód też nas odkrył (Dubaj itd.) wiec nastąpił pogrom ja pod Wiedniem (dziś 330 rocznica bitwy).

Bouli
Administrator

Wysłany: 2016-11-06, 09:56   

Co mogę zrobić chyba trzeba ich wszystkich przyjąć i aktywować konta - przez niespełna dwa dni zarejestrowało się 667 nowych użytkowników :lol: (w prawym górnym rogu zrzutu ekranu zdnadziecie potwierdzenie - "Panel Administracyjny")

ALE TAKA ROBOTA ADMINISTRATORA -przejrzeć to trzeba - czasami usunę prawdziwe konto wiec proszę o wybaczenie :roll:

LwG

Bouli
Administrator

Wysłany: 2017-03-02, 17:15   

TAKA ROBOTA ADMINISTRATORA - NIE WDZIĘCZNA JEST I JEJ NIE WIDAĆ - wróciłem z wypadu na deskę - nie powiem zaglądałem przez te dni na forum czy działa, ale nie aktywowałem kont i miałem z tego powodu wyrzuty sumienia. :oops:

SIADŁEM DZIŚ I PRAWIE 300 "ZAREJESTROWANYCH" (zd. 1. , OK to nie rekord w dzień tyle bywało) - KAŻDE KONTO DO SPRAWDZENIE - I CO SIĘ OKAZAŁO NAJGORSZEGO - WSZYSTKIE KONTA SĄ FIKCYJNE ALBO SPAM, ANI JEDNEGO PRAWDZIWEGO - 2 GODZINY PSU W D... :roll:

Jeden pozytyw tego, że nie trzeba będzie sprzątać po nich, nie natworzą dziwnych postów i Was koledzy nie będą nim nękać. :!:

LwG !!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi