Strona Główna www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gadżety - koszulki
Autor Wiadomość
noorbert 
Drugi Tłok
noorbert

Wysłany: 2016-12-10, 09:15   Gadżety - koszulki

Nie znalazłem tematu ale może warto jest zrobić koszulki forumowe z logo forum i nickiem.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2016-12-10, 18:04   

Zgada się - nie było takiego tematu - co do loga itd. to trzeba by coś pomyśleć, bo to co mamy to ja tak na szybko zrobiłem zakładając forum.

Jak by były jakieś propozycje, (pomysły i zdolni ludzie), to potem zrobiło by się ankietę i to co by przeszło większością głosów na koszuli inne gadżety byśmy stworzyli.

LwG !

norbert
Drugi Tłok

Wysłany: 2016-12-10, 20:10   

Koszulki fajna sprawa, ale może wreszcie byśmy zorganizowali spotkanie forumowiczów Honda CT. Fajnie jest się spotkać w realu zabawić się.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2016-12-10, 23:00   

Panowie nie ma sprawy rozkręcajcie temat spotkania, tu nikt nikomu nic nie narzuca i nie zabrania - macie moje błogosławieństwo :!:

LwG !!!

adamg24 
Drugi Tłok

Wysłany: 2016-12-13, 23:28   

jak bedzie blisko to myslę, że wpadnę....i....mam nadzieje, że nie wyrzucicie jeszcze niespelnionych w realizacji co do posiadnia CT

Bouli
Administrator

Wysłany: 2016-12-14, 10:14   

adamg24 napisał/a:
mam nadzieje, że nie wyrzucicie jeszcze niespelnionych w realizacji co do posiadnia CT

Nie wyrzucimy na pewno, to ma zrzeszać posiadaczy i miłośników i osób zakochanych w tym motocyklu itd. :!: :!: :!: .

Członkowie nie musza być nawet pełnoletni - jedyny wymóg aby nie uciekać z domu i opiekun (czy małżonka) wiedział że się wybierasz i zgoda była, bo złych emocji nie potrzebujemy :-P .

To nie ma przypominać snobistycznego klubów posiadaczy BMW GS czy HD (przynajmniej ja takie mam doświadczenia) :!: :!: :!: .

Przyjmiemy na każdym zlocie czy spotkaniu jakie będzie pod szyldem tego forum - człowieka nawet na Romecie o pojemności 50cm - sam pamiętam jak marzyłem o Romecie czy Simsonie, a potężny motocykl był nastopnym szczytem do zdobycia.

A potężny motocykl raz się ma, a czasem jest człowiek pomiędzy - TAKIE JEST ŻYCIE :!: :!: :!:

LwG !!!

noorbert 
Drugi Tłok
noorbert

Wysłany: 2016-12-17, 18:48   

Co do spotkania - zlotu to jestem za.
Bylem na zlotach bmw i możecie mi wierzyć lub nie ale nie ma problemu jak ktoś przyjeżdża motocyklem innej marki. Inaczej się sprawa ma u kolegów motocyklistów na HD i np. Honda Gold Wing - to dopiero snoby.

Jestem na forum Honda St 1300 Paneuropean i jeżdżę dwa razy w roku na zlot . Takiej ilości pozytywnie zakręconych ludzi nie spotkałem juz dawno. Najbliższy zlot odbędzie się w pod koniec maja w Iławie. Większość motocyklistów z plecaczkami.
Jak któryś z Was ma ochotę to serdecznie zapraszam w imieniu organizatora. Motocykl nie ma znaczenia. 😉

norbert
Drugi Tłok

Wysłany: 2016-12-18, 19:36   

Cały czas obserwuje forum i widzę że jest mała frekwencja. Nie wiem czy znajdą się chętni do spotkania, ale spróbować można.

Bouli
Administrator

Wysłany: 2016-12-18, 21:49   

norbert napisał/a:
Cały czas obserwuje forum i widzę że jest mała frekwencja

Nie da się porównać ruchu tego forum np. do Susuki V-Stomem czy BMW GS czy Honda Transalp - prosta odpowiedz - ile lat jest produkowana Honda Crosstourer - i ile kupuje się nowych motocykli w Polsce, gdzie cena maksymalna ruchu sprzedażny motocykla to 15 000 PLN ( biorąc tą daną to zbliżymy się za 5 lat do dużego ruch na forum)

norbert napisał/a:
Nie wiem czy znajdą się chętni do spotkania, ale spróbować można.

Ja podtrzymuje swoje zdanie i nie przeszkadzam, tak jak pisałem - Panowie nie ma sprawy rozkręcajcie temat spotkania, tu nikt nikomu nic nie narzuca i nie zabrania - macie moje błogosławieństwo :!:

Jak by nie czytać - jest za spotkaniem - popieram inicjatywy od dolne - to wy kształtujecie to forum - ja tu tylko sprząta, oby to miało jakieś ręce i nogi :idea:

LwG !!!

Jacek85 
Drugi Tłok

Wysłany: 2016-12-20, 16:20   

Jakby coś wyszło to będę również

jaromir70 
Tłok
Adventure VFR1200X

Wysłany: 2017-01-08, 10:32   

Witam dobry pomysł z tym spotkaniem i koszulkami ja jestem za i się pisze na spotkanie

Artur-ntv 
Drugi Tłok

Wysłany: 2017-01-10, 10:23   

Kolega projektuje i drukuje koszulki, glownie z wzorami motocyklowymi. Jakosciowo sa bardzo dobre. Tu próbka jego tworczosci na przykladzie dla wielu z nas bliskiego Varadero. Gdyby sie znalazlo grono chetnych, moglbym z nim porozmawiac odnosnie kiedy i za ile:)

http://sklep.formacjarast.../5?url=varadero

jaromir70 
Tłok
Adventure VFR1200X

Wysłany: 2017-01-10, 17:52   

Witam może jak sie nie można zdecydować co do spotkań to może dołączmy się do zlotów Viaderek w kwietniu ja organizowaliśmy zlot Viaderek to było 4 lub 5 Crosstourerów ja dobrze pamiętam a koszulki możmy zamówić dla nasze grupy osobno na pewno nikt z Viaderkowiczów nie będzie miał nic na przeciw czym więcej nas tym lepsza zabawa a znam tych kolegów

Artur-ntv 
Drugi Tłok

Wysłany: 2017-01-11, 09:50   

Ze swojej strony też polecam zloty VCP:)

jaromir70 
Tłok
Adventure VFR1200X

Wysłany: 2017-01-11, 16:08   

Witaj Arturo mam nadzieje że wpadniesz na żuławy w kwietniu

Odpowiedz do tematu