www.honda-crosstourer.pl
Portal i forum motocykla Honda CROSSTOURER

Relacja z odbytych Spotkań, Zlotów i Wypraw - Pomorze zachodnie - 03.10.2014r.

mswilk - 2014-10-09, 12:01
Temat postu: Pomorze zachodnie - 03.10.2014r.
Korzystając z urlopu, troszkę pojeździłem (od gór, po morze :mrgreen: )

Sarbinowo

Łazy

Gąski

Ustronie Morskie

Stare Drawsko

Łysinin - Ostroróg

:-D

Więcej zdjęć i trasa - na moim blogu

Zapraszam ;-)

marcin.p - 2014-10-09, 13:54

Motur pierwsza klasa a i zdjęcia też niczego sobie ;-) a czy zaczęły już spływac te czarno-białe z pozdrowieniami od regionalnych komendantów...??? :lol: :lol: :lol:
mswilk - 2014-10-09, 14:06

marcin.p napisał/a:
Motur pierwsza klasa a i zdjęcia też niczego sobie ;-) a czy zaczęły już spływac te czarno-białe z pozdrowieniami od regionalnych komendantów...??? :lol: :lol: :lol:

Dzięki.
To moje tereny+CB, więc wiem gdzie stoją ;)

Bouli - 2014-10-12, 07:04

Czy mi się zdaje ze używasz filtra polaryzacyjnego czy również masz filtr podczerwieni (wbudowany aparat może jest), Zdaje mi się czy filtry połówkowy czy dokładasz cały kolor (czy to już obróbka w oprogramowaniu: live room czy głębiej fotoshop).
Tatsu - 2014-10-12, 15:39

mswilk napisał/a:

Dzięki.

CB masz podpięte do moto?, jak tak to jakie i gdzie, no i jak tego słuchasz?

Pozdrawiam
Maciek

Tatsu - 2014-10-12, 15:40

poszło dwa razy :oops:
mswilk - 2014-10-12, 17:05

Bouli napisał/a:
Czy mi się zdaje ze używasz filtra polaryzacyjnego czy również masz filtr podczerwieni (wbudowany aparat może jest), Zdaje mi się czy filtry połówkowy czy dokładasz cały kolor (czy to już obróbka w oprogramowaniu: live room czy głębiej fotoshop).

Zdjęcia z telefonu, więc filtrów brak.
Zdjęcia liźnięte w Lightroom.

mswilk - 2014-10-12, 17:11

Tatsu napisał/a:
mswilk napisał/a:

Dzięki.

CB masz podpięte do moto?, jak tak to jakie i gdzie, no i jak tego słuchasz?

Pozdrawiam
Maciek

Kask Nolan N43 air + intercom N-COM bluetooth oraz sparowany smartphone z np. NaviExpert

Tatsu - 2014-10-12, 19:31

mswilk napisał/a:

Kask Nolan N43 air + intercom N-COM bluetooth oraz sparowany smartphone z np. NaviExpert

Dzięki, nie widzę w tym komplecie CB radia, ale nie jestem techniczny, dzięki za odpowiedź

mswilk - 2014-10-12, 19:36

Tatsu napisał/a:
mswilk napisał/a:

Dzięki, nie widzę w tym komplecie CB radia, ale nie jestem techniczny, dzięki za odpowiedź

Funkcję CB ma NaviExpert albo Yanosik

marcin.p - 2014-10-12, 20:22

Dla zainteresowanych - kilka słów o motocyklowym CB:

http://inazuma.m4i.pl/?p=279

Ja osobiście nie przepadam za tego typu instalacjami. Już zwykły kaskowy bluetooth interkom i nieustanna z nim walka przysparza mi wystarczającą ilośc negatywnych wrażeń. Nie ma to jak dobrze zaczopowane uszy i święty spokój podczas jazdy ;-)

Tatsu - 2014-10-13, 13:28

Dzięki za info. Jeżdżę kolo 60 tyś rocznie samochodem i wymontowałem CB ze względu na szum informacyjny. Powoli znam wszystkie miejscówki miśków a przed miśkowozem praktycznie nie ma informacji.
Co do motocykla preferuję również jazdę kontemplacyjną. Im mniej gadżetów tym lepiej. Ale to może kwestia przyzwyczajenia.
Ostatnio siedziałem w jakimś symulatorze jazdy, real prawie doskonały, wtedy dopadło mnie że jazda motocyklem powinna czymś różnic się od puszki czy symulatora. Może właśnie brakiem komunikacji ze światem. MP grajek z muzą i na przód, a wyświetlacze bluty i internet w kasku zostawiam następnym pokoleniom. One już i tak nie rozumieją słowa wolność, każdy wisi na postronku swojej sieci telefonicznej ograniczającej myślenie sprawdzając ilość lajków jako wskaźnika samo oceny i zadowolenia.
Ale to ich wybór.
Na marudziłem, ale końcówka sezonu więc uzasadnione.

Bouli - 2014-10-14, 06:19

Tatsu napisał/a:
Na marudziłem, ale końcówka sezonu więc uzasadnione.

Z tym się nie zgodzę, dobrze "gadasz", no jedynie że kocówka sezonu.

Lewa w górę!